a

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

@2018. Select Theme All Rights Reserved.

top
Image Alt

Elektryka

  /  Elektryka
Oferta

Elektryka

Istotną częścią asortymentu firmy Janex, oprócz oświetlenia, jest szeroko pojęty osprzęt elektryczny.

Elektryka

Serdecznie zapraszamy fachowców oraz instalatorów, jak również amatorów-hobbystów po narzędzia,
urządzenia do monitoringu i do tzw. inteligentnego domu oraz wszelkiego rodzaju żarówki i akcesoria
elektryczne.

Jakość

Nasze Marki

Osprzęt elektryczny

Wszystko, co potrzebne do prac elektrycznych

Kompleksowe podejście sprawiło, że w naszym bogatym asortymencie znajdują się wszelkie niezbędne elementy elektryczne. Gniazdka, gniazda antenowe, włączniki i wyłączniki, przekaźniki, rozdzielnice, przewody, peszel, uchwyty montażowe, liczniki energii – to tylko niewielka część oferowanych przez nas akcesoriów.

Źródła światła

Najważniejsze akcesoria do opraw

W naszym asortymencie obowiązkową pozycją są wszelkiego rodzaju źródła światła – od najbardziej popularnych żarówek z dużym i małym gwintem E27 oraz E14 po moduły LED oraz żarówki i świetlówki o nietypowych barwach i mocach. Duży wybór źródeł światła pozwala na kompleksowe zaopatrzenie zarówno w oprawę, jak i żarówkę.

Monitoring

Urządzenia do monitoringu

Wśród szerokiego asortymentu znajdą Państwo również urządzenia do monitoringu – kamery różnego typu np. kopułkowe oraz analogowe, dzięki którym możliwe jest stworzenie skutecznego systemu CCTV. Oferujemy modele w różnych przedziałach cenowych o różnych parametrach i możliwościach.

Inteligentny dom

Ułatwienie i wygoda

Oferujemy również różnego rodzaju urządzenia i podzespoły, dzięki którym stworzą Państwo w swoim domu tzw. smart home. Sterowniki do rolet czy bram wjazdowych, sterowanie oświetleniem lub temperaturą z poziomu smartfona to jedne z wielu możliwości, dzięki którym każdy dom może oferować inteligentne rozwiązania.

Narzędzia

Niezbędne w pracy każdego elektryka

W naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju potrzebne narzędzia – począwszy od sprzętu typowo dla fachowców, m.in. ściągarek izolacji czy zaciskarek i bruzdownic, po bardziej uniwersalne urządzenia – wiertarki, wkrętarki, śrubokręty czy lutownice, ale też sprzęty zwiększające bezpieczeństwo oraz komfort w domu, np. czujniki dymu oraz czadu, maty grzejne

Elektryka Janex Koszalin

Zapraszamy do kontaktu

LISTA PRODUCENTÓW

Gira

Hager

Jung

Schneider Electric

Dospel

Luxbud

Pce

Scame

Eaton

Lovato Electric

LightingReality

Moeller

Haupa

Neo Tools

Topex

Berker

Legrand

Ospel

Kontakt Simon

Zamel

Lange Łukaszuk

Beta