a

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

@2018. Select Theme All Rights Reserved.

top
Image Alt

O Firmie

  /  O Firmie
Nasza Historia

Janex Sp. z o.o.

Firma JANEX została zarejestrowana 13 października 1989 roku i od początku swojego istnienia jest przedsiębiorstwem wielobranżowym.

Firma Janex

Już w latach 90-tych ugruntowała swoją pozycję na rynku korzystając z przemyślnej strategii i konsekwencji w działaniu.

W 2007 roku siedziba Firmy JANEX zmieniła adres, a dzięki nowej lokalizacji zyskała ogromną powierzchnię magazynową, która umożliwia przedstawienie Kupującym jeszcze większej ilości produktów. Firma JANEX od lat jest liderem w sprzedaży artykułów elektrycznych na lokalnym rynku.

Nasi Klienci

Naszymi klientami są hurtownie, instalatorzy, firmy elektryczne, firmy budowlane, firmy projektowe, instytucje, a także zleceniodawcy indywidualni.

Dzięki uruchomieniu sklepu internetowego oraz sprzedaży w serwisie Allegro, mogliśmy rozszerzyć działalność poza granice regionu Pomorza Środkowego, a nawet kraju. Bardzo starannie dobieramy naszych dostawców, współpracując przede wszystkim z wiodącymi producentami polskich, jak również światowych marek.

Dzięki temu już dzisiaj możemy zaprezentować Państwu zróżnicowaną ofertę elektrotechniczną oraz oświetleniową najwyżej jakości, którą nieustannie uaktualniamy, bazując na nowościach technicznych i aktualnych trendach.

Salony Sprzedaży

Już nie trzeba jechać do Szczecina albo Poznania, żeby znaleźć lampy w najlepszym guście i wielkim wyborze.

Na ponad 400 metrach kwadratowych powierzchni wystawienniczej firma Janex pokazuje w swej siedzibie w Koszalinie próbkę tego, co może zagwarantować najbardziej wymagającym klientom. Zaprasza również do swego salonu oświetleniowego w Kołobrzegu.

Kierunek Rozwoju

Ambicją właścicieli firmy było stworzyć ofertę, jakiej nikt w Koszalinie i okolicy nie będzie w stanie zaproponować. I udało się, choć kosztowało to dużo czasu i wysiłku.

Janex – mimo że idzie w kierunku oświetlenia jako swej specjalności – ma ofertę kompletną również w dziedzinie materiałów elektrycznych. Klient może więc na miejscu nabyć nie tylko lampy, ale również cały osprzęt i okablowanie potrzebne do montażu.