a

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

@2018. Select Theme All Rights Reserved.

top
Image Alt

Wyposażenie wnętrz

  /  Wyposażenie wnętrz
Oferta

Wyposażenie wnętrz

Designerskie dodatki oraz podświetlane meble od włoskiej marki SLIDE

Wystrój wnętrz

Nasz Asortyment

Oficjalny Dystrybutor

Nasze Marki

Nietuzinkowe dekoracje we włoskim stylu

Piękne i funkcjonalne

Znajdująca się w naszej ofercie marka SLIDE to synonim oryginalności, wyjątkowych projektów i niezwykłych pomysłów. Mieszczący się w Mediolanie brand zachwyca swoimi produktami – krzesłami, stolikami, donicami, pufami, ozdobami, lustrami, ale również oświetleniem o niepowtarzalnych kształtach.

Oryginalne meble

Meble nie tylko z podświetleniem

Oferujemy Państwu charakterystyczne meble włoskiej marki, które cechuje wyjątkowy design. Dostępne są między innymi stoliki, sofy, krzesła oraz pufy, a nawet lady barowe bez podświetlenia oraz z podświetleniem. Większość wyposażenia dla domu produkowanego przez SLIDE wykonana jest z plastiku, a pomysły są wynikiem pracy twórczej renomowanych projektantów.

Oświetlenie dekoracyjne

Dekoracje i lampy do pomieszczeń oraz na zewnątrz

W ofercie znajdą Państwo również lampy do każdego wnętrza i oświetlenie dekoracyjne do ogrodu. Lampki stojące, wiszące, nocne i stołowe o nietypowych kształtach, święcące kule i doniczki o finezyjnym wyglądzie – to tylko niewielka część produktów brandu SLIDE, które mamy przyjemność zaprezentowania w naszym salonie stacjonarnym.

LISTA PRODUCENTÓW

Vandom

Signal

Slide

BM Housing

HKliving

Jokjor

Zuiver

Dark

Qeeboo

Dutchbone

Kooduu

Good&Mojo

Wll

UNC

Lonc

Woood

Spell

Be Pure

Alex de Witte

It’s About Romi

Spoinq